Şehirler Savaşı Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bor Bozdurma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar;

Bildiğiniz üzere hesabınızda 50 adetin altında bor olursa bu poarları bozduramıyorsunuz yani Sad Yeni oyuna başlana bir arkadaşımızın hızlı bir gelişim yapması için hesabına verilen borları kullanımayacak yani ... Bunun iiçinde oyuna destek verip 30 daha bor almanız gerekli. Tabi herkez alabilirse. Şimdi adminden isteğimiz bu spam olayları sadece 50 den sonraı ile mi ilgili ... neden 10 bor değil neden 5 değil neden 20 değil de 50 bor. adminin gerekli düzeltmelerini yapması gerekdiğini düşünüyorum 10 adet borum var elimde bir işe yaramıyor ne anladım ben bu işden ...
(01-06-2016, Saat: 19:06)crazy_255 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar;

Bildiğiniz üzere hesabınızda 50 adetin altında bor olursa bu poarları bozduramıyorsunuz yani Sad Yeni oyuna başlana bir arkadaşımızın hızlı bir gelişim yapması için hesabına verilen borları kullanımayacak yani ... Bunun iiçinde oyuna destek verip 30 daha bor almanız gerekli. Tabi herkez alabilirse. Şimdi adminden isteğimiz bu spam olayları sadece 50 den sonraı ile mi ilgili ... neden 10 bor değil neden 5 değil neden 20 değil de 50 bor. adminin gerekli düzeltmelerini yapması gerekdiğini düşünüyorum 10 adet borum var elimde bir işe yaramıyor ne anladım ben bu işden ...

Oyuna yeni başlayan oyuncuların hızlı gelişimi için 10 karargah hakkı ve her karargahına 100000 Petrol , 75000 Gıda ve 50000 Altın madeni sistem tarafından otomatik olarak eklenir. Oyuncu bu madenlerle ilk etapta orantılı olarak yapılarını yükselterek gelişmeye başlar. Extra  olarak hergün belli saat aralıklarında kazançlı reklamlarla  tüm madenlerden minimum 300.000 maden hediye edilir.

Her yeni oyuncuya hediye olarak verdiğimiz 20 bor ise bozdurulması için değil 5 Günlük Altın üyeliği denemesi için verilmektedir.

Günümüz şartlarında değerlendirildiğinde her bütçeye uygun ve avantajlı Bor seçenekleri mevcuttur. İsteyen herkesin alabilmesi için imkanlar seçeneklerle  gayet kolaylaştırılmıştır.

Sistem ilk üyelere 50 bor verse art niyetli bir oyuncu  farklı iplerden açacağı yan hesaplarla  bu borları madene çevirir  yine alt sıralardaki ana hesabı ile bu hesaplara  saldırmak suretiyle hesabına aktarır haksız bir kazanç elde eder.  Bu tür istenmeyen durumların önüne geçebilmek için kısıtlamalara gidilmiştir.

Şuan için başlangıç değerlerinde değişiklik yapılması için bir çalışma yapılmasına gerek görülmemektedir İyi oyunlar.
admin çok geniş düşünüyorsun yav begendim haklısın adamsın
Adminimiz doğru açıklamış . Bir oyuncu  bor transferi varken   1000 hesap açıp tüm boru  kendine atmasıyla  Bor transferi kaldırıldı.
Aynı şekilde  borları bozdurulması da   20 bor  bozduruldugunda  18 Milyon  altın diyor . Direk bu şekilde bozdurulma oldugunda  oyuncu hile yapmış olur. 
ben bunlarla uğraşmak istemediğim için bu şekilde düzenleme yapıldı.  50 bor varsa  40 bor  bozdurursanız kalan 10 bor'u bozduramazsınız.
50 bor varken aynı anda  tümünü bozdurabilirsiniz.  1 bor bozdurup kalan 49 bor u da bozduramazsınız Smile