Şehirler Savaşı Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eski bir oyuncudan bir kaç tavsiye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
oynanabilirlik etkinlik vs ne kadar güzel olmuş olsa da bor ile yapılacakların sınırının olmaması çoğu oyuncuyu kaçırmış ve hatta oyun 1 haritaya inecek kadar kötü etkilemiş gördüğüm kadarıyla. Asker almak maden almak gibi oyunu doğrudan etkileyen p2w hareketler oyuncuyu her zaman kaçırmıştır. 10-15 oyuncu yatırım yapar diğerleri bunu istemez ve yok olup giderler bu çok doğaldır sonuç olarak tek haritaya sıkışırsınız.Tavsiyem oyunu doğrudan etkileyen etkenleri ortadan kaldırın milyarlarca puanlı 10-15 oyuncudan 2-3 ayda atıyorum 1000 tl gibi bir rakam kazanmaktansa 500 oyuncudan her ay 1000 tl kazanın. Şahsen uzun zaman sonra tekrar başladım altın üyelik alırım diyordum her ay fakat bu durumda ilk 10 a yetişmeye imkan bile yokken neden alayım.Herkesin ayırt edebileceği bütçe farklıdır göz önüne alınmalıdır ki borla asker maden vs alabilmek oynanışı doğrudan etkiler böyle bir oyun sisteminde .Bu dediklerimi umarım yönetim olarak düşünürseniz dediklerimi mantıklı bulacağınıza inanıyorum.Bu dediklerimi yeni bir haritada uygulayıp güzel bir reklamla eski günlere neden dönülmesin. Shy