Şehirler Savaşı Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Deniz ARAÇLARI
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1- Oyunda tekdüzeleği gidermek için savaşçı  birliklere ve savunma birliklerine fırkateyn-hücumbot-godyak-mayın ATD (ARAMA.TARAMA.DÖŞEME)-Uçak gemisi-denizaltı-ağır zırhlı-amfibi-buzkıran-v.s daha çok var ama aklıma gelenler bunlar ilk etapta bunlara saldırı ve savunma olarak ayrılıp oyuna adapte edilirse .hem daha kalabalık ve detaylı hemde değişiklik taze kan gelmiş olur.kanısındayım.

2-İkinci önerim ise daha öncede defalarca teklif ettiğim meydan savaşları.burada biriken havuzdaki maden diyelim toplam 1.000.000.000 petrol 600.000.000 gıda ve 300.000.000 altın diyelim.bunu sadece 1 kişiye vermek yerine kademeli olacak şekilde.BİRİNCİYE 500 MİLYON PETROL 300 MİLYON GIDA 150 MİLYON ALTIN .İKİNCİ OLANA 250 MİLYON PETROL 150 MİLYON GIDA 75 MİLYON ALTIN VE ÜÇÜNCÜYE 125 MİLYON PETROL 75 MİLYON GIDA 30 MİLYON ALTIN olacak geriye kalan 125 milyon petrol +75 milyon gıda ve 75 milyon altın atık yada terör olarak verilse hem daha çok katılım olur hemde herkes azda olsa kazanacagı için hergün girmeye çalışır diye düşünüyorum.
1. önerinizi hiç düşünmedik ve onu oyuna eklemek çok aşırı uğraştırır. Bu yüzden Aklımızdan bile geçmiyor.


2. öneriniz ise bizim planımızda hatta halil beyin planında da vardı. Ufak bir çalışma yapmış işi yarım bırakmış.Onu da uygun bir zamanda bitirmeyi düşünüyoruz.

İyi Oyunlar
Bunlar eklenirse oyuna darbe bile yapabilirsiniz Smile
(27-03-2015, Saat: 21:46)Admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1. önerinizi hiç düşünmedik ve onu oyuna eklemek çok aşırı uğraştırır. Bu yüzden Aklımızdan bile geçmiyor.


2. öneriniz ise bizim planımızda hatta halil beyin planında da vardı. Ufak bir çalışma yapmış işi yarım bırakmış.Onu da uygun bir zamanda bitirmeyi düşünüyoruz.

İyi Oyunlar

bence dusununuz cunkı oyun bllı bır sure sona akıcılıgını kaybedıyor cokda zor degıl aslında  helekı bır admın ıcın bor eklemekkadar kolay