Giriş Yap
x
    Şehirler Savaşı Forumlarına Hoşgeldiniz.
Şehirler Savaşı Forumları Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).

Admin avatar
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oyun Kuralları


Çevrimdışı Admin
#1KURALLARIMIZ : Oyunumuzun kuralları sitemizi ziyaret eden her kullanıcımız ve tüm Şehirler Savaşı haritaları için geçerlidir.
* Eğer anlamadığınız bir nokta olursa veya ceza aldıysanız, Lütfen Oyun Yönetimi ile destek sistemi veya var ise WhatsApp üzerinden iletişim kurunuz.
* Güvenlik nedeniyle, sadece hesapla ilgili konuların sadece hesap sahibiyle görüşülebileceğini unutmayınız.
* Kurallarla ilgili sorularınız veya emin olamadığınız noktalar için lütfen oyun yönetimi ile iletişim kurun ve oyun kurallarımızı tekrar gözden geçiriniz.
* Lütfen sitemizin kurallarını okumak için zaman ayırın bu ileride oluşabilecek sorunlar açısından önemlidir.
* Lütfen Kuralların zaman zaman güncellemeden dolayı farklılık yaratabileceğini unutmayınız.
(KURAL 1) : Oyunumuzu ve Oyun Yönetimini Eleştirmek :
Oyun içerisindeki hal ve hareketleriniz neticesinde uygulanan yaptırım/cezalar neticesinde oyunumuzu ve oyun yönetimimizi Mesajlardan / Raporlardan / İttifak Panosundan / Genel Panodan kötüleyici, diğer oyuncuları caydırıcı şekilde art niyetli olmanız, asılsız bir şekilde oyunu ve oyun yönetimini eleştirmenizin tespiti durumunda hesabınıza oyun yönetiminin belirleyeceği ceza/yaptırımların uygulanacağını bilmenizi isteriz. Oyun yönetimimiz tarafından gerek görülmesi durumunda hesabınızın kalıcı olarak kapatılmasının da söz konusu olabileceğini bildirmek isteriz. Oyun yönetimimiz tümü ile tarafsızdır. Tüm değerli oyuncularımıza ve ittifaklarımıza eşit yaklaşmaktadır. Oyun içerisinde herhangi kişi yada kişilere ayrıcalık tanınması mümkün değildir. Oyun içerisinde oyun sahibi ve yönetiminin herhangi bir oyuncu ile yakınlığı/akrabalığı söz konusu değildir. Olsa dahi diğer oyuncular ile kesinlikle eşdeğer olacağınızdan şüpheniz olmasın. Lütfen bu tür yorumlar ve söylemlerden de kaçınınız. Aynı zamanda diğer oyuncu arkadaşlara ve oyun yönetimine saygınızı korumanız oyun sahibi ve oyun yönetimi tarafından rica olunur.
Gerek Görülmesi halinde bu yüzden Ceza verilebilir veya Hesabınız Kapanabileceğini unutmayınız.
(KURAL 2) : Mesaj Sistemi :
Diğer oyunculara mesaj yazarken kişileri rahatsız/tahrik edici mesajlar atmayınız. Şikayet edilmesi durumunda inceleme sonucu mesaj gönderim ve alımınız oyun yönetiminin belirleyeceği süreyle kapatılacaktır. Farklı bir hesabı olan bir oyuncu bu kural dışına çıkıyorsa Tüm Hesaplarına Bu kural uygulanabileceğini unutmayınız. Ağır hakaret ve küfür etme durumlarında hesap kapatılma işlemi uygulanabilir.
NOT: Hitap şekillerinden ve mesaj içeriklerinden rahatsızlık duydugunuz oyuncuları harita bölümünden oyuncunun adının sağ tarafındaki kutucuğa tıklayarak engelleyebileceğinizi unutmayınız.
(KURAL 3) : Multi Yapılması :
Oyuncunun aynı IP adresi üzerinden veya giriş yaptığı/yapacağı hesaplardan kendine (maden alma, maden verme, kendi hesaplarını vurması vs.) tespiti halinde oyun yönetimimizin bu gibi durumların tespiti durumunda ilgili Ana Hesabı ve Multi yaptığı tüm hesapları kapatma gibi yaptırımların oyun yönetimimizin gerekli görmesi halinde uygulanabileceğini bilmenizi isteriz.

Bakıcılık yapılan veya Giriş için arkadaşlarınıza verdiğiniz hesapların Multi olaylarına karışması durumunda Oyun Yönetimi sorumlu tutulamaz. Lütfen bu gibi kişilere bilgilerinizi ve şifrenizi vermeyiniz.
NOT: Giriş yaptığı tüm ufak hesaplar kapatılıp Kazançları alındıktan sonra Ceza verilerek Ana Hesap Bırakılabilir, Ana Hesap da kapatılabilir.
(KURAL 4) : Çoklu Hesap Kullanımı :
27.10.2019 Tarihinde yapmış olduğumuz 5 numaralı Çoklu Hesaplar Yasaklanmalı mı ? adlı anketimiz sonucu baz alınarak ileri bir tarihte çoklu hesap kullanımı konusunda kural değişikliği yapılacaktır. Bu kural oyun içerisinde duyuru yapıldıktan sonra aktif hale getirilicektir. Daha sonra ayrıca kurallarada eklenecektir. Lütfen Duyurular bölümünü takip ediniz ve Oyun Yönetimi tarafından gelen mesajları dikkate alınız.

YENİ: Çoklu hesap girişleri tamamen 01.07.2022 00:00 tarihinden itibaren yasaklanmıştır. Bu tarihten itibaren Yeni Kayıt veya Eski Kayıtlı Oyuncular için bu kural geçerlidir. Çoklu hesap girişlerinde Ufak hesap/hesaplar veya Giriş yaptığı tüm hesapları kapatabilir veya Bazı tür Cezalar verebilir. Birden fazla hesap geliştirmek yerine Bir Hesap geliştiriniz. Bu kuralı uygulamak/uygulamamak Yönetim ve Adminlerin insiyatifindedir. Bu kuralın değiştirilmesini/uygulanmasını/kaldırılmasını yönetim saklı tutar. (Eklenme Tarihi : 25.06.2022 18:00)
(KURAL 5) : Hesap Bakıcılığı :
Hesap bakıcılığı ile ilgili olarak 27.10.2019 Tarihinde yapmış olduğumuz 6 numaralı *Bakıcılık Yasaklanmalı mı ? adlı anketimiz sonucu baz alınarak ileri bir tarihte hesap bakıcılığı konusunda kural değişikliği yapılacaktır. Bu kural oyun içerisinde duyuru yapıldıktan sonra aktif hale getirilecektir. Daha sonra ayrıca kurallara da eklenecektir. Lütfen Duyurular bölümünü takip ediniz ve Oyun Yönetimi tarafından gelen mesajları dikkate alınız.

YENİ: Hesap Bakıcılığı kuralı 01.07.2022 00:00 tarihinden itibaren yasaklanmıştır. Bu tarihten itibaren Yeni Kayıt veya Eski Kayıtlı Oyuncular için bu kural geçerlidir. Hesap Bakıcılığında Bakılacak hesap yönetime Destek üzerinden bildirilmek zorundadır.Bildirilmemesi Durumunda Kural 4 Uygulanabilir. Bakıcılık yaptığınız hesapda savaş yapmak, Enkaz Toplamak, Toplu savaşlara dahil etmek Yasaklanmıştır. Sahibi tarafından istenilmeyen hesap hareketlerinde hesabını bakıcıya veren kişi ve hesaba bakan kişi sorumludur. Müdahale etmek zorunda kalmamız durumunda hesap ceza alabili veya kapatılabilir. Bakıcılık için Zaman kısıtlaması getirilebilir. Hesap Bakıcılığı bitirilmesi durumunda 30 gün Hesap Bakıcılığı için Hiç kimseye Emanet edemez. Uyarılabilir veya Uyarmadan Ceza/Hesap Kapatma uygulanabilir. Hesaba İP değiştirilip girilmesi durumunda gerek görülmesi duruumunda Kural 4 uygulanabilir. Bu kuralı uygulamak/uygulamamak Yönetim ve Adminlerin insiyatifindedir. Bu kuralın değiştirilmesini/uygulanmasını/kaldırılmasını yönetim saklı tutar. (Eklenme Tarihi : 26.06.2022 15:00)
(KURAL 6) : Programsal hataların suistimal edilmesi (BUG) :
Oyuncularımızın bulduğu programsal hataları bize bildirmeleri bizi mutlu eder. Programsal hatalardan faydalanıp herhangi bir mağduriyete sebebiyet veren yada kazanç sağlayan kişilere karşı sebep olduğu mağduriyete veya kazanca göre yargı mercilerine başvurarak dava açma hakkımız saklıdır yasal işlem uygulanabilir. Programsal hataların kullanılması mağduriyete sebep olmasa bile sitemizi kullandırtmama hakkımızı saklı tutarız.

Bug Nedir? : Bug'un kelime anlamı " Böcek "dir. Fakat bizler için Bug'un Anlamı " Sistem Açığıdır ". Oyun içinde bazı sistemsel açıklardan faydalanarak, Oyuna Hile katarak Oyundaki yapı kademelerinden, savunmadan, askerlerden, üniversite kademelerinden, Bor madenleri, Elmas Madenleri, Petrol - Gıda ve Altın Madenlerini hile kullanarak yada oyunda ufak bir açıktan faydalanarak kendisini güçlendirmesidir.

(MADDE 1) : Bug kullanan oyuncu tespiti halinde oyun yönetimi ilgili hesabı direkt kapatma yetkisine sahiptir veya Yönetimin Ağır Ceza verme yetkisine sahiptir. Aynı zamanda oyun yönetimimiz Bug yapan Oyuncunun tüm giriş yaptığı hesapları kapatma yetkisine sahiptir.
(MADDE 2) : Bug Kullanan Oyuncu Ana hesabı dışında ufak bir hesaba giriyor ve o hesaplardan da Bug'dan faydalanıyorsa Ufak Hesapları Kapatma yetkisine sahiptir. Giriş yaptığı tüm hesaplar veya Kendi hesabınında kapanabileceğini unutmayınız.
(MADDE 3) : Bug yaparak Bor, Elmas ve Altın Üyelik sayısını veya süreyi uzatılması, tespit edilmesi durumunda Bug yapılan birim Sıfırlanır. Gerek görülmesi durumunda ise hesabında kapanabileceğini unutmayınız.
(MADDE 4) : Oyun içinde bug aramak kesinlikle yasaktır. Yasağa rağmen bug bulan oyuncuların hangi hesap ve karargahında ne kadar birlik, savunma, maden vb. bastığını ne kullandığını bildirmesi oyunumuzun güvenliği ve gelişimi açısından önemli olacaktır ve de iyi niyet göstergesi olacaktır. Gerekli önlemler alınarak bu önemli konuda oyuncu kendisinin de ceza yemesini önleyecektir.
(MADDE 5) : Bug Kullanarak Diğer Oyuncuların Hesaplarına Erişim sağlanır veya Kural dışı bir durum tespit edildiği durumda Zarar gören oyuncuya zararı verme hakkını saklı tutar. (Hesap Bilgileri paylaşmak yasaktır. Paylaşan oyuncu kendi sorumludur.)
(MADDE 6) : Oyun içinde Farklı Alanlarda Bug bulunduğu taktirde ve Bir şekilde kullanıldığı tespit edildiğinde oyuncunun nerde hangi hileyi yaptığı bulunduğunda gerekli cezai işlem uygulanır. Gerektiği taktirde hesabı kapatılır.
(MADDE 7) : Bug Kullanan Oyuncuların Bug yaptıklarını itiraf ederek ve kullanan kişiler hakkında bilgi vererek cezai işlemlerde daha az ceza ile kendi cezasını kapatacağını bildirmek isteriz. Yönetime yardımcı olan oyuncuya yardımcı olunacaktır.
(MADDE 8) : Bug kullanarak Sisteme girme yada ele geçirme durumunda Tüm Hukuki yaptırımlar uygulancaktır. Gereken tüm işlemler yapılır.
(MADDE 9) : Bug Kullanan Oyuncular Ceza Tablosunda "Bug" yada "Hileci" olarak Suç Kısmına Yazılır.
(MADDE 10) : BUG KULLANMAK VE KULLANDIRTMAK YASAKTIR...
(KURAL 7) : Oyuncu Engelleme :
Oyuncu Engellemeleri , Oyuncunun sistemin verdiği hakları kullandırmamasına yönelik yapılan eylemlerdir. Karargah Taşıma , Birliği Hemen geri çağırma haklarının kısıtlanarak engellemektir.
* Bu kısıtlamaları şu anki sistemle sadece Sosyolog ile olmaktadır. Bu yüzden Sosyolog dışında gönderilmiş hiçbir Filo hareketlerine karışmıyoruz.
(MADDE 1) : Sosyolog ile Engelleme (Diğer Askerlerin engellemesi kodlama ile kaldırıldıktan sonra geçerlidir.) :
Sosyolog dışında hiçbir Asker ile engelleme yapılmamaktadır. Sosyolog ile engellemelerde Sürekli olarak oyuncuları engelleyerek Etkinliklerde devre dışı bırakmak yasaktır. Gerek görülmesi durumunda cezai işlem uygulanabilir.
(MADDE 2) : Sosyolog Gönderip Çekme :
Sosyolog Gönderip çekme olayı suistimal edilmesi durumunda, Suistimal eden oyuncunun tüm Sosyologları elinden alının ve Sosyolog kullanımı yasaklanacaktır. Ufak bir hesapdan bu işlemi yapması durumunda Tüm hesaplarının Sosyolog kullanımı yasaklanır. Sürekli bu şekilde devam edilmesi durumunda Tüm hesaaplar kapatılacaktır.
(MADDE 3) : Filo inişine Kilit için Uzun Süreli Engelleme (Sosyolog ile Engellenir) :
Filo inişine Kilit atılması Normaldir. Oyuncu Birliği çekmemesi için Soslolog ile uzun süreli Engellenebilir. Tutmaması Halinde Oyuncuyu Uzun süre engelleyen ve Kiliti atan Oyuncular Belli bir miktar Ceza alacaktır. Engellenen Oyuncu Altın üye değilse Hiçbir sorun yoktur. Engellendikten sonra Altın üyelik Alması hiçbirşeyi değiştirmeyecektir. Buna göre önlem alabilirsiniz. Puan durumunda Altın üye olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
(MADDE 4) : Normal Kilit için Kısa Süreli Engelleme (Sosyolog ile Engellenir) :
Kısa süreli Kilitler için oyuncu birliğini çekmemesi için engellenebilir. Engelleme yaptıktan sonra Kilit attığı şeyi vuracak büyüklükte filoyu kaldırması gerekir. Savaş sırasında kontrol ederek birliği kaçırması durumunda veya Süreyi tutturamaması durumunda Sosyoloğu hemen geri çağırması gerekir. Altın Üye olmayan Oyuncular Sosyoloğu sadece Altın üye olmayan oyunculara kaldırabilecektir.
(MADDE 5) : Ufak Hesaplarla Engelleme (Sosyolog ile Engellenir) :
Ufak Hesaplarla Engelleme yapılması durumunda Ana hesabınız ve Ufak hesaplarınız ceza alabileceğini unutmayınız. Gerek görülmesi durumunda Tüm giriş yaptığınız hesaplarınızın da ceza alabileceğini unutmayınız.
NOT: Kamyon, Geri Hizmet, A6 vs. Askerlerle Oyuncunun engellenmesi kaldırılmıştır. Sosyolog olmadan size biri birlik göndermiş ise Hemen Çağır yapabilir ayrıca karargahınızı da taşıyabilirsiniz. Bunlara ek olarak bir oyuncu, üzerinizde bulunan atığı almak için geri hizmet yollamış olsa dahi filonuzu Hemen Çağır yapabilir, karargahınızı değiştirebilirsiniz.
UYARI: Üstteki maddeler için Ceza verilir fakat filo hareketlerinin geri çekilmesi uzun sürebilir. Bunu da göz önünde bulundurarak şikayette bulunabilirsiniz Aynı zamanda şikayet etmeden önce saldıran oyuncuya birliği çekmesi için talepte bulunabilirsiniz.
(KURAL 8) : Hesap Kapanma Durumları / İsteğe Bağlı Kalıcı Olarak Hesap Silme :
Oyun yönetimimizin almış olduğu karar ile istek üzerine hesap kapatma işlemi kalıcı olarak kaldırılmıştır.
(MADDE 1) : İstek Üzerine silinen hesaplar :
Hesap Silmek isteyenler Ayarlar bölümünden Hesap Silme işlemine ulaşabilirler. (ŞUAN PASİFDEDİR YAPILACAKTIR.)
(MADDE 2) : Otomatik Hesap Silinmesi :
Hesabına 80 gün hiç giriş yapmamış Hesaplar Sistem tarafından Otomatik Silinebileceğini unutmayınız. Sistem Manuel çalıştırılmaktadır fakat Silinecek hesaplar otomatik silinmektedir.
(MADDE 3) : Admine yazılmış uygunsuz mesajlar :
Admine yazılmış küfür , tehdit , argo gibi ithamlarda bulunan kişilerin hesabına el konur ve eski sahibinin alması söz konusu değildir. Bu husus tümüyle yönetimin insafiyetine bağlıdır.
(MADDE 4) : Küfür - Ağır Küfür ve Tartışma :
Oyuncu Küfür ,Ağır küfür veya tartışma gibi durumlarda hesaba oyun yönetimi tarafından el koyulur. İlgili hesap , şikayet eden oyuncu affetmediği sürece hesap sahibine geri verilmeyecektir .Şikayet eden kişi bu bilgiyi destek sisteminden konu açarak oyun yönetimine bildirmelidir. Konuyla ilgili tekrar aynı hal ve hareketleri sergileyen oyuncunun hesabına tekrar el konur ve diğer oyuncu affetse dahi oyun yönetimin insafiyetine bağlı olarak durum değerlendirilir.
(KURAL 9) : Kullanılan Tanımlar :
Oyuncu isimleri, Karargah isimleri, ittifak ismi, ittifak tanıtımında veya logosu aracılığıyla uygunsuz içerik sağlayanların hesabı kapatılır. Kullanıcı/Oyuncu SehirlerSavasi platformlarında başka web sitelerinin, Herhangibir ürünün reklamını yapan kullanıcılar ceza alır. Tekrarı halinde hesapları kapatılır.
(KURAL 10) : Aynı İP'den Filo gönderimi :
İnternet cafe ve büyük networkları düşünerek aynı ip üzerinden oyun oynanmasını herhangi bir kısıtlama getirmeden serbest bırakıyoruz fakat bu kural ilerleyen zamanda kaldırılacağını unutmayınız (KURAL-4), bununla birlikte aynı ip üzerinden oynayan oyuncuların birbirlerine hangi amaçla olursa olsun filo gönderimini (KURAL 3) Kapsamında değerlendiriyoruz.
(KURAL 11) : Sorgulama :
Oyun Adminleri ; Oyun kurallarına uyulmaması durumunda ilgili oyuncuya/oyunculara ceza verirler. Oyuncu hangi sebepten ceza aldığını ceza tablosundan görebilir. Adminler sadece gördükleri ve şikayet edilen hesapların kural ihlallerini cezalandırmaktadır. Oyun Adminleri Hiçbir Oyuncunun ceza almasını istememektedir. Bu konuda ceza alıyorsanız yaptıklarınızı sorgulamanız gerekir. Durduk yere hiç kimse ceza yemez. Israrlarınız karşısında genellikle hatalı ceza almanız durumunda oyun adminleri size yardımcı olmakla birlikte oyun adminleri susma haklarını da kullanabileceğini unutmayınız.
(KURAL 12) : Oyunda Oluşacak Hatalar :
Oyunda oluşacak hatalara karşı, hatanın durumuna göre adminlerimiz inisiyatif kullanarak bu hatanın telafisini yapabilir. Geri dönüşü mümkün olmayacak zararlara yol açan yada başka oyunculara haksızlık olacağı söz konusu olması durumunda adminler hatayı telafi edip etmeme hakkını saklı tutar. Ayrıca oyunun hata verip giriş yapılamamasından dolayı yapılan büyük savaşların iptal edilmesi ve her iki tarafın zararları karşılanarak Filo iadeleri yapılıp madenlerin alınması gerekmektedir. Bu durumun aynısı sizin başınıza gelebileceğini unutmayınız. Erken bilgi almamız halinde, duruma göre belirli bir süre tüm hesapların güvenliği için savaş yasağı koyulabileceğini unutmayınız.
(KURAL 13) : Ürün Satışları :
Bor, Maden, Asker, Savunma vb. hatta daha fazla ürünü sağ üst menüde bulunan Şehirler Savaşı Dükkanına girerek isteğiniz doğrultusunda istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Hiçbir oyuncumuz ürün almak zorunda değildir. Bu konuda oyun yönetimimizin herhangi bir dayatması söz konusu değildir. Özel günler veya özel durumlarda oyunculara (sadece toplu olarak) hediye ürün yani oyunculardan hiçbir talepte bulunmadan oyun yönetimimizce oyunculara dağıtılmaktadır.
(KURAL 14) : Hesap Satışları/Devirleri :
Oyuncuların hesaplarını satmaları veya herhangi bir menfaat karşılığında veya ücretsiz olarak devretmeleri yasaktır. Kesin bir kanıt tespit edildiğinde devredilen veya satılan hesaplar ceza alır veya kapatılır. Oyun içerisinde hesap satışıyla ilgili mesaj, paylaşım yapmak yasaktır. Bu gibi durumlarda ilgili paylaşım silinecektir. Yazdığı yerden de belli bir süre veya tamamen kalıcı olarak engellenebilir. Oyun yönetiminin gerekli görmesi durumunda tüm paylaşım yapabileceği yerlerden de engellenebilir.
NOT: Hesabın geçici veya kalıcı süreyle ittifak içinde kullanımı yapılabilir. Fakat hesabın ittifak dışında birine devredilmesi söz konusu olamaz. Yani söz konusu hesabın ittifaktan ayrı yada başka bir ittifak da kullanımı söz konusu olamaz. Devredilmesi durumunda ise geçmişte yapılan savaşlardan vb. durumlardan sorumludur. Ceza alması gereken hesaplara oyun yönetiminin değerlendirmesi sonucu uygun gördüğü şekilde ceza verilecektir.
(KURAL 15) : Diğer oyuncuları oyundan soğutma çabası :
Oyunumuzu ve oyun yönetimimizi kötüleyici, aşağılayıcı yorumlar ve söylemler yasaktır. Oyuncuları oyundan soğutmaya yönelik tüm hareketler adminler tarafından incelenecektir. Oyun yönetimi gerekirse hesap kapatmaya da gidebilir. Uyarı veya diğer ceza alma durumları da mevcuttur.
NOT: Oyuncu engelleme kurallarımızı inceleyiniz. Bu husus da oyuncu engelleme olarak nitelendirmemiz mümkün değildir.
(KURAL 16) : Savaş :
Bir oyuncu başka bir oyuncunun her bir karargahına 24 saatlik süre içinde en fazla 3 Kez saldırabilir. ( Mukavemet kademesini yükselttiği taktirde her bir kademe bir karargaha +1 Saldırı hakkı daha eklemektedir.) Sosyoloğun bilinçsiz bir şekilde kullanılması durumunda oyun yönetimi tarafından gerekli müdahaleler yapılacaktır. Hata olması durumunda oyun yönetimi tarafından inceleme yapılır ve kontroller sonrası ceza verilebilir.
(KURAL 17) : Hesap Çalınması :
Başkasına ait hesaba, hesap sahibinin rızası ve bilgisi olmadan farklı yöntemlerle girilmesi ve kullanılması yasaktır. Söz konusu hesap çalınması veya izinsiz giriş durumunda oyun yönetimince gerekli incelemeler sonuçlandığında ve bu durumun tespit edilmesi halinde gerekli işlemler yapılacaktır. Hesaba giren kişinin şahsi hesabına oyun yönetimince ceza verilir. Kazanç elde etmiş ise o kazançlar elinden alınır. Mağdur oyuncuya hiçbir şekilde maden/filo vb. eklenmez, zararı karşılanmaz. Hesaba verilen zarara göre oyun yönetimi hesaba izinsiz giren kişinin şahsi hesabını kapatabilir veya ekstra zarara uğratıcı cezalar verilebilir. Oyun yönetiminin mağdur oyuncunun zararını karşılama hakkı saklıdır.
NOT: Hesabınızın çalınmasını önlemek adına hesabınızın şifresini başka oyunculara vermemenizi, oyun içerisinde hiçbir yere şifrenizi yazmamanızı öneriyoruz. En azından çok iyi tanımadığınız oyuncularla ve ittifak pano sayfasından şifrenizi paylaşmayınız. Yönetim sizden hesap şifrenizi hiçbir konu altında talep etmez ve sormaz.
(KURAL 18) : Genel Pano Kullanımı / Genel Pano Cezaları :
Genel Panoyu Sohbet etmek için kullanınız. Diğer türlü kullanımlarda Oyun içinde hesabınıza yaptırımlar Uygulanabileceğini unutmayınız.
(MADDE 1) : Hakaret - Argo Kullanımı :
Oyuncunun Genel Panoda uygunsuz şekilde argo kelime kullanması veya bir başka oyuncuya hakaret etmesi halinde oyuncuya Genel Panodan belli bir süre genel pano engellemesi yapılır. Süresiz Genel Panodan da susturulabilir. Diğer Ceza türleri de verilebilir. Ceza almak istemiyorsanız Lütfen Kurallara uyarak normal bir şekilde diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Genel Panoda Konuşurken Lütfen kendinize hâkim olunuz.
(MADDE 2) : Ağır Hakaret - Tehdit - Küfür Kullanımı :
Oyuncu Genel Panodan Ağır Hakaret, Küfür veya başka bir oyuncu yada oyuncuları tehdit etmesi kesinlikle yasaktır. Oyuncunun yazdığı mesaj içeriği, Resim veya Video gibi her türlü paylaşımdan oyuncu sorumludur. Her türlü paylaşımın Genel Panoda uygunsuz olmaması gerekir. Böyle bir durumun tespiti halinde Oyuncu Genel Panodan belirli bir süre yada kalıcı olarak Genel Panodan men cezası alabilir. Oyuncu Genel Pano dışında diğer ceza türleri ile belirli bir süre kısıtlanabilir. Genel Panoda Lütfen tatsızlık çıkartacak tartışmaya yol açacak her türlü muhabbetlerden ve hareketlerden uzak durunuz. Aksi taktirde yukarıda belirttiğimiz gibi ceza almanız söz konusu olacaktır.
(MADDE 3) : Tartışmak :
Genel panoda birbirlerini kışkırtıcı ve genel panoda huzur bozucu şekilde işgal edenler geçici süreyle Genel Panodan uzaklaştırılır. Bu tür olaylara karışan ve olayın büyümesine sebep olan diğer oyuncularda geçici olarak genel panodan uzaklaştırılır. Olayların aşırı derecede büyümesi nedeniyle tartışma çıkaran oyunculara da diğer ceza türleri uygulanabilir.
(MADDE 4) : Uygunsuz içerik Paylaşımı :
Pornografik içeriklerin ve diğer uygunsuz içeriklerin paylaşılması kesinlikle yasaktır. Bu tür hadsiz davranışın tespiti halinde oyun yönetimince Genel panodan men cezası 1 yıl veya süresiz olarak verilir. Oyun yönetiminin gerekli görmesi durumunda ilgili hesap kapatılabilir.
(MADDE 5) : Oyun Yönetimini / Oyunu Kötüleyici Paylaşımlar :
Oyun Yönetimi olarak elimizden geldiği kadar en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hiçbir oyuncu Ceza almadan önce oyunu kötülemez. Ceza Aldıktan sonra sırf ceza aldığı için bizi her yerde diğer oyuncuların da oyundan soğuması için kötülemektedir. Bu yüzden oyunu ve oyun yönetimini kötüleme paylaşımlarının yapılması tamamen yasaktır. Bu konuda Lütfen bizi anlamanızı rica ediyoruz. Oyun Yönetimi ve Oyun kötü olduğunu düşünüyor iseniz biz kimseyi zorla oynaması için zorlamıyoruz. Oyun yönetimi durduk yere kimseye ceza vermemektedir. Bu tür davranışın tespiti halinde oyun yönetimi ilgili oyuncuyu uygun gördüğü şekilde cezalandıracaktır. İlgili hesabın kapanması söz konusu olabilir. Bu durum tümüyle oyun yönetiminin inisiyatifindedir.
(MADDE 6) : Genel Panoda Özel Mesaj Paylaşmak :
Bir oyuncunun diğer bir oyuncuya attığı özel mesajları Genel Panoda Paylaşması yasaklanmıştır. Bu konuda özel mesajlarınızı genele yansıtmamanız gerekmektedir. Özel Mesajı paylaştığınız kişinin rahatsız olabileceğini unutmayınız. Bu yüzden belli bir süre Genel Pano cezası alabilir yada süresiz Genel Panodan uzaklaştırılabilirsiniz.
(MADDE 7) : Genel Panoda Savaş Raporlarının Paylaşılması :
Genel Panoda Savaş Raporlarının tamamının paylaşılması ve küçük savaşların paylaşılması, Genel pano da görüntü kirliliğine sebep olmaktadır. Bu yüzden bu tür Savaş Raporların Paylaşılması yasaklanmıştır. Savaş Raporlarının paylaşımı Link sistemi sayesinde Link olarak paylaşabilirsiniz. Ancak büyük savaşların sonucunu paylaşmanız mümkündür. Bu kurala uymayanlar öncelikle uyarılacaktır. Oyun yönetiminin gerekli görmesi halinde Belirli bir süre genel pano cezası alacaktır. Bu kural hatırlatılarak oyuncu uyarıldıktan sonra mesaj genel panodan kaldırılabilir. Tekrarı halinde belirli bir süre genel pano cezası alacaktır. Uyarılmadan direk genel pano cezası alabileceğinizi de unutmayınız.
(MADDE 8) : Genel Panoda Savaş Atıklarının Paylaşılması :
Genel Panoda Savaş Atıklarının paylaşılması, Genel pano da görüntü kirliliğine sebep olmaktadır. Bu yüzden Savaş Atıklarının Paylaşılması yasaklanmıştır. Savaş Atıklarının paylaşımı adet olarak kaç adet toplayıp kaç adet toplayamadığınızı belirtebilir sohbetini yapabilirsiniz. Bu tür hareketlerin görülmesi halinde ilgili kural hatırlatılarak oyuncu uyarılır ve mesajı genel panodan kaldırılabilir. Bu hareketin tekrarı halinde ise Belirli bir süre genel pano cezası alacaktır. Uyarılmadan direk genel pano cezası alabileceğinizi unutmayınız.
(MADDE 9) : Genel Panoda Filo Hareketlerinin Paylaşılması :
Genel Panoda Filo hareketlerinin Paylaşılması gereksiz bir sohbet olduğu için genel pano da görüntü kirliliğine sebep olmaktadır. Filo hareketleri ve Filo hareket sonuçlarının paylaşılması tamamen yasaktır. Engelleme söz konusu olduğunu düşünüyorsanız Destek sistemi üzerinden talep açabilirsiniz. Bu kural hatırlatılarak oyuncu uyarılır ve mesaj genel panodan kaldırılabilir. Tekrarı halinde Belirli bir süre genel pano cezası alacaktır. Uyarılmadan direk genel pano cezası alabileceğinizi unutmayınız.
(MADDE 10) : Genel Panoya Acil Müdahale :
İlk 9 kural dışında Genel Pano işleyişini bozan tüm hareketler bu kurala göre Mesajları Kaldırma, Silme, Genel Pano cezası gibi cezalar verilebilir. Genel Sohbet de diğer oyuncularla düzgün sohbet edilmesi durumunda hiçbir müdahale edilmeyecektir. Aksi durumunda Yönetim olarak acil olarak her konuya müdahale edebilir ve cezalandırabiliriz.
(KURAL 19) : Bilinçli Yenilgi :
Oyunda karşılıklı anlaşarak bir oyuncunun başka bir oyuncuyu danışıklı dövüşle yenmesi ve savaş atıklarını toplaması suçtur ve olayı gerçekleştiren iki hesapta uyarılabilir veya ceza alabilir. Kazançlara el koyulabilir. İki tarafın zararı karşılanmayacaktır. Lütfen oyunu Adil bir şekilde oynayınız.
(MADDE 1) : Bilinçli vurulmak :
Bilinçli şekilde vurulan hesap tespiti halince ceza alacaktır. Vuran oyuncuyla iş birliği tespit edilmesi durumunda vuran oyuncuda ceza alabilir veya Bu hesaplar uyarılabilir. Kazançlara el koyulabilir. İki tarafın zararı karşılanmayacaktır. Lütfen Oyunu Adil şekilde oynayınız.
(MADDE 2) : Bilinçli şekilde Online iken vurulmak :
Bilinçli bir şekilde Online vurulan oyuncu bilerek vurulmuş ise ve tespit edilmesi durumunda direk Multi olarak değerlendirilebilir ve hesap kapatılabilir. Vuran oyuncu iş birliği tespit edilmesi durumunda Multi olarak değerlendirilerek hesap kapatılabilir. Bilinçli savaşlarda savaşı iptal etme hakkı saklı tutulmaktadır.
(MADDE 3) : Bilinçli şekilde atığı toplamamak :
Bilinçli bir şekilde kendi büyük miktardaki atığını toplamayıp bu atığın başkası tarafından toplaması diğer oyuncuya maddi yönden destek sağlamaktasınız. Rakip oyuncunuzun gelişmesi sizin zarrınıza olması gerekirken rakip oyuncu sizin sayenizde daha hızlı gelişmektedir. Bu tür enkazlara müdahale edilip madenlere el koyulabileceğini unutmayınız. Enkazı bilinçli bir şekilde bıraktığı tespit edilmesi durumunda uygun görülen ceza verilebileceğini unutmayınız.
(KURAL 20) : İttifak / İttifak Kullanımı :
İttifak'ın amacı Birlik olarak oyun oynayıp hoş sohbet etmektir. İttifakın amaçları dışında her türlü kullanılması yasaktır. Aksi durum tespit edilmesi durumunda müdahale edilebilir. Gerek görülmesi halinde ilgili hesaplar uyarılabilir, Ceza alabilir veya Hesap kapatılabilir.
(MADDE 1) : İttifak İçi Savaş :
İttifakınızda bulunan oyuncuyu vurmak yasaktır. Tespiti halinde ceza alacaktır. Yanlış savaş yapılması durumunda ise vuran kişinin zararı karşılanmayacak vurulan kişinin zararı karşılanabilir olduğunu unutmayınız. Tespiti Halinde hesabın Ceza alabileceğini unutmayınız.
(MADDE 2) : İttifak Hesapları :
İttifak Hesapları Birbiri ile Hoş sohbet ve Oyunu daha hızlı öğrenmek için ideal bir gruptur. Vuramadığınız yada sizi rahatsız eden oyuncuları ittifak arkadaşlarınıza bildirip takibe aldırabileceğiniz Arkadaş topluluğudur. İttifak Sistemini Lütfen Kural dışı bir şekilde kullanmayınız. Tespiti halinde ceza alabileceğinizi unutmayınız.
(MADDE 3) : İttifaktan Çıkan/Çıkarılan Hesaplar :
Oyuncuyu İttifaktan çıkarıp o oyuncuyu vurmakta yasaktır. Aynı zamanda İttifaktan çıkıp ittifak arkadaşlarına veya Dost ittifaklara hesabı vurdurmak yasaktır. Tespiti Halinde Gerekli hesapların Ceza alabileceğini unutmayınız.
(MADDE 4) : Dost İttifaklar :
Dost ittifaklar Sistem gereği birbirleri ile savaş yapmaları yasaktır. Bu kural ilerleyen zamanlarda değiştirilebilir, Düzeltilebilir.
(MADDE 5) : Ayrı İttifaklarda bulunmak :
Oyuncuların güvenliği sebebiyle Farklı iki ittifakda hesabınızın olması yasaktır. Dost ittifak olarak Özel Alanınızda belirtmeniz durumunda Dost ittifakınızda da Hesabınız olabilir. Alt İttifak olarak belirlediğiniz ittifakınızı da Özel Alanda Belirtmeniz gerekir. İttifakı olmayan hesabınızı da Size ait olduğunuzu ittifak arkadaşlarınıza Lütfen Bildiriniz.
(KURAL 21) : Savaş Enkazları :
Herkes kendi savaşından çıkan atığı saldıran veya savunan oyuncu toplaması gerekmektedir. Başkasının Bu atıkları çalmasında Suç Yoktur. Yaptığı Savaş atıklarını bilinçli bir şekilde hiç geri hizmet göndermeyen ceza alabileceğini unutmayınız. Bilinçli bir şekilde atıkları İttifak arkadaşları, Dost ittifakları veya Giriş yaptığı diğer hesaplardan toplaması Suçtur. Gerek görülmesi durumunda Enkazlara el koyulabilir veya Hesaplar Cezalandırılabilir.
NOT-1: Savaşmadan önce Simülatör yaptığınızda Atığı alıp alamayacağınızı kontrol ediniz. Geri Hizmetiniz yeterli değilse Geri Hizmetinizi Birliğinize orantılı olarak yükseltmelisiniz. Sizin yerinize başka bir hesabın atık toplaması durumunda Atığa El koyulur, savaş yapan kişiye verilmeyecektir.
NOT-2: İttifak olarak Savaş yapıldığında ise Herkes kendi atığını toplayacak miktarda geri hizmet göndermesi gerekir. Ayrıca ittifak olarak toplu savaş yapılacağı zaman herkes kendi atığını toplayacak kadar geri hizmet göndermesi gerekmektedir. Aksi durumda Atıklar paylaştırılırken Eksik Geri hizmet gönderen hesabın fazlalık atığı toplayandan alınıp El koyulacaktır. Ayrıca Lütfen Destek Sisteminden Birlikler kaldırılmadan Toplu savaş yapılacağını ve enkazların karışması durumunda yardım istediğinizi belirtiniz. (Konunuz savaştan önce görünmesi durumunda ona göre işlem yapılacaktır.) . Toplu savaşlarda Enkazların karışmaması için ilerleyen zamanlarda sistem yapılacaktır. Ayrıca İttifak Dışı hesapların Atık paylaşma sistemine dahil edilmeyecek, Gerekirse Atığına el koyulabilir. Dost ittifak ile Toplu Savaşa girilebilir ve Atıklar karıştırılması durumunda paylaştırılabilir.
NOT-3: Atıkların Paylaşılmasına tüm savaşa giren arkadaşlarınızın onayı gerekmektedir. Onay vermeyen oyuncularla toplu savaşa girmeyiniz. Onay vermeyen oyuncuda toplu savaşa girmesin.
(KURAL 22) : Savaş Raporları / Yorumları :
Savaş Raporları Başlıklarında Uygun görünmeyen yazılardan dolayı savaş raporları Onaylanmayacaktır. Savaş Raporunuzun Kesin onaylanması için Başlık kısmı ve Açıklama kısmına Uygun yazı giriniz. Savaş Raporlarında Ayrıca Özel Mesaj Paylaşmak tamamen yasaklanmıştır.(Uygun olan özel mesajlar paylaşılacaktır.). Savaş Yorumlarında ise Oyuncuyu Azarlayıcı, Küçük düşürücü vs. paylaşımlar yasaktır. Tespiti halinde ceza alabileceğinizi unutmayınız.
NOT: Savaş Raporları Başlıkları, Açıklamaları ve Yorumlarından Yazan Oyuncu ve Paylaşan Oyuncu sorumludur. Uygun olmayan Savaş Raporları Yanlışlıkla Onaylanması Halinde Yazan oyuncu sorumlu tutulacaktır. Gerek görülmesi durumunda Ceza türlerimizden Bazıları verilebileceği gibi Rapor Paylaşma veya Yorum yazma kısımlarının Süresiz/Süreli engellenebileceğini unutmayınız.
(KURAL 23) : Üslûp :
Günümüz de olduğu gibi oyunumuzda da asla müsade etmeyecek ve taviz vermeyecek olduğumuz hususlardan biri de genel panoda, özel mesajda diğer bir oyuncu, oyuncular veya ittifakları aşağılayıcı, küçümseyici alaycı uslûplar cümleler kurmak kesinlikle yasaktır. Ayrıca oyun raporlarında da bu tür eylemler kabul edilmeyecektir ve rapor yayımlamayacaktır. Saygı bizler için en önde gelenler arasındadır. Lütfen hitap şekillerinize, uslûplarınıza dikkat ediniz. Aksi halde oyun yönetimi tarafından ceza alacaksınız.
(KURAL 24) : İncelenen Hesaplar :
Hangi Sebeple olursa olsun İncelenen Hesapların Kullanım dışına çıkarıldığı Günlerde Altın Üyelik, Geliştirilmiş Casus vb. Süresi ilerleyen Hakları devam edeceğinden zarar edecektir. Bu konuda oyun Yönetimimizin Yapabileceği birşey yoktur.
(KURAL 25) : Askıdaki Hesaplar :
Askıya Alınan Hesapların Altın Üyelik, Geliştirilmiş Casus vb. Süresi ilerleyen Hakları devam edeceğinden zarar edecektir. Askıya Alınmış olan Oyuncuların nedenleri belirtilmiştir ve Gerek duyurular Gerekse Süre Aşımından dolayı ASKISI olamatik düşürülebileceğini unutmayınız. Askıdaki Hesapların Destek Sistemine yazmaları açıktır. Askıya Alınmanız Durumunda Lütfen Destek Sisteminden Yazınız ve Konu içine İletişim için Cep numaranızı bırakınız. Gerek görülmesi halinde size Telefonunuzdan veya Whatshappdan iletişime geçilecektir. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 26) : Tarla ve Etkinlikler :
Yönetimin Tarla yaptığı tüm hesaplar ve Oyuna Farklı Etkinliklerle Maden kazancı elde ettiği Tüm sistemler Telafi Paketleri içerisine Alınmıştır. Telafi Paketlerini Onaylayan tüm Oyuncu bu sisteme dahil edilecektir. Yeni Kullanıcıların telafi paketi hakları bulunmadıkları için Sisteme alma/almama hakkını saklı tutar. Telafi Paketleri Tamamlandıktan sonra Etkinlikler ve Tarla Hesapları kaldırılmasını yönetim saklı tutar. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 27) : Oyunda Oluşan Hatalar 2 :
KURAL 12 ye Ek olarak , Oyun da oluşan veri kayıplarından dolayı Yedekleme Sistemimizi değiştirerek arttırdık. Fakat yinede Sunucu Firmasından, Hacker Saldırılarından dolayı ,Disk bozulmalarından, Sunucunun Fiziksel olarak zarar görmesi ve veri kaybı yaşanmasından, Sunucuda farklı sebeplerle veri kaybı yaşanmasından dolayı Sehirlersavasi.com Sorumlu tutulamaz. Sehirlersavasi.com hiçbir zaman bilinçli olarak veri kaybetmedi ve kaybetmeyecektir. Bu konuda sorun yaşamamız durumunda Sehirlersavasi.com da bulunan Son veritabanı kaydı ve Son Oyun Dosyası ile devam edecektir. Oyuncuların Telafini Farklı Şekillerde Telafi etme veya Etmeme Hakkını saklı tutar. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 28) : Oyun Devamlılığı :
Oyun Süresiz olarak devam etmeyeceğinin bilincinde olmalıdır. Oyunun devam etme satışların Geçici/Kalıcı olarak durdurulması, Herhangi bir haritanın yayın hayatına Son vermesi Oyun yönetiminin kararıdır. Oyun zarar etmesi durumunda veya Kar sağlamaması durumunda son verilebileceğini unutmayınız.(Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(MADDE 1) : Belirsiz Süre :
SehirlerSavasi Harita 1 ve/veya Diğer haritaların süresi belli değildir. Ne kadar devam edeceği ne zaman sonlanacağı belirsizdir. Gerektiği taktirde Haritaların sonlanacağı tarih 1 ay önceden duyurulur ve Gerek Görülmesi durumunda Harita/haritalar sonlandırılabilir. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(MADDE 2) : Oyunun Güncelleştirilmesi :
SehirlerSavasi farklı Oyun geliştirilmeye başlanmıştır. O oyuna eski sehirlersavasi oyuncularının geçirilip geçirilmeyeceği belirsizdir. Geçirilip geçirilmemesi Oyuncu/Oyuncular ile Yönetim/Ortaklar arasındaki ikili anlaşmaya bağlıdır. Sistemler Tamamen farklı olduğu için Hesaplar kesinlikle aynı şekilde geçirilmeyebilir. Yönetim ile Anlaşmazlık yaşayan oyuncular olması durumunda geçirilmeyecek ve Eski sürüm ile Oyun devam edinceye kadar Oynamaya devam edecektir. Yeni sürüme Eski sürümdeki Oyuncuların geçirilmesi zorunlu değildir. Yeni sürüme tamamen geçilmesi durumunda eski sürümü sonlandırma/Kısıtlama/Değiştirme hakkını Sehirlersavasi.com saklı tutar. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(MADDE 3) : Oyunun Satışı/Devri :
SehirlerSavasi içeriği ve verilerini Ücret karşılığında bir şahıs veya Şirkete satabilir. Satılmasından sonra Yönetim değişeceği için söz hakkı ve yönetimi Yeni Oyun sahibine ait olacaktır. Bundan sonraki süreçte Yeni Oyun yönetimi Oyun içinde hertürlü değişiklikler yapabileceğini unutmayınız. Satış olması durumunda Oyun içerisinden bilgilendirme yapılacaktır. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 29) : Sahte Kimlik Bilgileri :
Oyunda Sahte kimlik/Geçersiz Kimlik bilgileri verilmesi durumunda Oyuncuya Satışı Süreli/Süresiz Durdurabilir. Oyuncunun Sahte veya Başkasına ait kimlik bilgileri ile Oynaması durumunda satışı durdurabilir. Gerek görülmesi durumunda Süreli veya Süresiz olarak Hesabı Askıya alabilir veya Kapatabilir. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 30) : SehirlerSavasi.com Yönetimi :
SehirlerSavasi Yönetimi olarak Tüm Oyuncularla her türlü anlaşmaya çalışıyoruz ve Yardımcı olmaya çalışıyoruz. Anlaşamadığımız Oyuncularla daha fazla uğraşmak istemediğimiz için bu kuralın Eklenme tarihinden sonra Anlaşamadığımız Oyunculara Satışımızı Durdurma hakkımızı saklı tutarız. Gerek görülmesi durumunda Süreli/Süresiz olarak Satışını Oyun Yönetimi durdurma kararı alabilir. Ürün almasını Askıya alabilir. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 31) : SehirlerSavasi.com Oyuncusu :
En altta belirtilen "Sehirlersavasi.com üzerinde açılmış hesapların kullanımı size tahsis edilmiş mülkiyeti (Sahipliği) tarafımıza ait hesaplardır." yazısı ile Hesaplar Aylık olarak Her Oyuncuya Kiralanmıştır. Gerek görülmesi durumunda hesabın Oyuncuki hakkını sonlandırabilir. Bu hakkımızı yönetim saklı tutar. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 32) : Oyun Yönetimi :
Oyun Yönetiminin Oyun içinde Her Türlü Değişiklik/Düzeltme/Kaldırma/Ekleme yapabileceğini Unutmayınız. Eklenen Her türlü veri genellikle Eklendiği tarihi ve sonrasını etkilediği gibi öncesini de etkileyebileceğini unutmayınız. Her Türlü Oyun içerisinde Oyun Şirketini/Oyun Sahibini zarara uğratacak Her türlü içeriği değiştirme/kaldırma/ekleme hakkını saklı tutar. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
(KURAL 33) : Kurallar :
Oyun Yönetiminin Kuralları Güncelleme/değiştirme/Ekleme/Çıkarma işlemlerini Oyun yönetimi saklı tuttuğunu ve Oyun Kurallarını sürekli kontrol etmelerini ve Oyunu oynayan oyuncuların bu kurallara ve güncellenecek her kurala uyacağını kabul eder. (Eklenme ve Geçerlilik Tarihi : 27.06.2022 02:30)
CEZA TÜRLERİMİZ :

C-1: Tatil Cezası (Süreli)
C-2: Hesap Kapatma Cezası(Süresiz)
C-3: Askıya Alma Cezası (Süresiz/Süreli)
C-4: Savaş Yapma Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-5: Tarla Yapma Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-6: Atık Toplama Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-7: Mesaj Gönderme/Alma Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-8: Sosyolog Kullanımı Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-9: Savaş Raporu Paylaşımı Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-10: Savaş Yorumları Paylaşımı Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-11: Oyun WhatsAppından Engellenme (Süresiz/Süreli)
C-12: Destek Sistemi Kullanımı Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-13: İttifak Pano Kullanımı Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-14: Genel Pano Kullanımı Engelleme (Süresiz/Süreli)
C-15: Sehirler Savaşı Oyunu Oynamasının Engellenmesi veya Ürün Satışının Engellenmesi (Süresiz/Süreli)

NOT: Aynı Anda Bir veya Birden Fazla Ceza alabileceğinizi unutmayınız...

ÖNEMLİ NOT : Ceza aldığınızda filo haraketleriniz durmaz. Saldırıyor yada saldırı alıyor olabilirsiniz. O anki filo haraketleri sizin müdehaleniz dışında devam eder. Ancak cezadan sonra hiçbir filo haraketi başlatılamaz.

Yukarda yazan kurallar daha sağlıklı ve adil bir oyun içindir. Kurallar zaman içinde değişebileceğinden periyodik olarak kontrol etmeniz, WhatsAppdan veya Destek Sisteminden Oyun Yönetimi ile iletişime geçmeniz önemlidir. Oyun yönetimi kayıtlarında gördüğü sebeplerden dolayı ceza verebilir. Oyuncular, bu metni okuyup kabul etmiş sayılır. Şüpheli gördüğümüz hesapları genellikle incelemeye alır müdehale edebiliriz. Sehirlersavasi.com üzerinde açılmış hesapların kullanımı size tahsis edilmiş mülkiyeti (Sahipliği) tarafımıza ait hesaplardır.
Hiçbir Oyuncuya Hiçbir şekilde Ceza vermek istemiyoruz. Ceza Verme Taraftarı değiliz.

LÜTFEN KURALLARA UYUNUZ

KURALLARA UYDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Güncelleme Tarihi : 29.01.2021 - 19:05
Oyun Yönetimi
Bunu Beğenenler: MelihAtasever , ChapligaLof
 


Oyun Kuralları konusu
Oyun Kuralları Konusunun Linki Direk Link
Oyun Kuralları Konusunun HTML Kodu HTML Link
Oyun Kuralları Konusu BBCode Linki BBCode Link
Oyun Kuralları Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Sponsor Reklam Alanı