Giriş Yap
x
    Şehirler Savaşı Forumlarına Hoşgeldiniz.
Şehirler Savaşı Forumları Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).

Admin avatar
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni Tatil Sistemi !


Çevrimdışı Admin
#1Güncellendi   (12.08.2017  17:00:00 )

Yeni Tatil Sistemi  Hizmetinizde...

Biraz Yeni Tatil Sisteminden Bahsedelim.

tatil3.png

Tatile Girdiğinizde değerler seçtiğiniz değere değişmektedir.Fakat Tüm Bilgiler yer alacaktır.

Bu bilgileri biraz Yakından öğrenelim.

tatil4.png

A :  Burada yazan  7 gün  bu sizin seçiminizdir. Tatilde  kaç gün daha kalacağınızı gösterir. 0 gün  yazması durumunda yada işi garantiye almak için bu bölüm yerine   9 nolu bilgiye göre hareket etmeniz en mantıklısıdır. Burada saat olarak da belirlenmiştir. O tarih ve saatten önce tatilden çıkmanız gerekir. Aksi durumda  8 nolu bilgiye göre hesabınız tatilden çıkacaktır.

B:  Bu bölümü  1 kere okumanız gerekir. Tatil Sisteminin mantığını En sonda anlattığımda bu bölümüde Anlamış olursunuz. Bu bölümü tatile aldıktan sonrada mutlaka okuyunuz.Değiştirilmiş olabilir.

BÖLÜMLER:

1:  Bu bölümde Kaç Gün Tatile Aldınız :  7 Gün  yazmaktadır.  Burada Hesabınızı  7 günlük Tatile aldığınızı belirtir.
2:  Bu bölümde Ödediğiniz Altın Miktarı :  12.701.588 Altın   Burada ise Hesabınız 18145127  Puanda ise  bunun %10'u alınarak bu sizin günlük Altın Masrafınız olmaktadır. Bunu kaç günlük Tatile Aldıysanız buna göre Gün sayısı ile çarpmanız gerekir.

Buna Göre Günlük Altın Masrafım 1814512 Altın Eder. Buna göre  7 günlük Altın Masrafım ise 12.701.588 Altın Etmektedir.

3:  Bu bölümde Ödediğiniz Elmas Miktarı : 24.500 Elmas   Burada Hesabınızı tatile alırken ne kadar Elmas verdiğini belirtir.
Bu bölümde puan farklılıkları önemsizdir. Tüm Oyuncular Aynı miktarda ödeme yapıp tatile alabilirler.

Kaç Günlük Tatilde Ne kadar istiyor Bunuda belirtelim :

1 günlük Tatil :       3500 Elmas
3 günlük Tatil :     10500 Elmas
7 günlük Tatil :     24500 Elmas
10 günlük Tatil :   35000 Elmas
15 günlük Tatil :   52500 Elmas
20 günlük Tatil :   70000 Elmas
30 günlük Tatil : 105000 Elmas

Yani Buna Göre size 1 Günlük  3500 Elmas ödemenizi sistem istemektedir.

4:  Bu bölümde  Tatile Alınma Tarihi : 12.08.2017 17:00:00  Buradaki tarih sizin hesabınızı hangi tarih ve saatte aldığınızı belirtir.

5:  Bu bölümde Tatilden Çıkma Hakkı : 13.08.2017 17:00:00   Buradaki tarih ise  Tatile Alınma tarihine  +1 Gün Eklenmiş Halidir. Yani Tatile Aldıktan Sonra  Kaç günlük Tatile girdiğinizin bir önemi yoktur. Tatile Alınma Tarihinden  24 saat sonra Tatilden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.    
 
6:  Bu bölümde Tatil Hakkın Bitiş Tarihi : 19.08.2017 17:00:00 Buradaki tarih ise Tatile Aldığınız gün sayısı ne zaman sonlanacağını belirten tarihtir. Normal Şartlarda Tatil Hakkınız Bu tarihde bitmektedir. Yani biz 7 Günlük tatile girdik. Bu 7 günlük tatil hakkı bu bölümde ne zaman bittiği yazmaktadır.

7:  Bu bölümde Ekstra 1 Saat Bitiş Tarihi : 19.08.2017 18:00:00 Buradaki Tarih ise Normal şarlar altında Bölüm 6 daki tarihde tatilden çıkma hakkınız dolmaktaydı fakat sorun çıkmaması üzerine kaç günlük tatile girmenize bakılmaksızın Tatil Hakkınıza +1 Saat Eklenmektedir. Bu bölüm 7 deki Ekstra 1 Saat Bitiş Tarihi kısımdaki Tarihi geçirmemek koşuluyla Hesabınıza % 100 hiçbirşey olmaz. Bu tarih ve en önemlisi saniyeye kadar hesabınıza birşey olmaz.

Bu Bölüm 7 deki Tarihe kadar Mutlaka Hesabınızı Çıkarmanız gerekir .Amaç burda  +1  Saat  vermemizdeki bu  Ekstra 1 saat içerisinde herhangi bir saatte hesabınızı tatilden çıkarabilirsiniz. Daha erken çıkarmanızı öneririz.Süreyi geçirmeyin.

8:  Bu bölümde Tatilden Otomatik Çıkma zamanı :  19.08.2017 18:00:00 ile 20.08.2017 02:00:00 tarihleri arasında tatilden otomatik çıkarılacaksınız.    burada belirtilen yazıdaki gibi 7.Bölüm de belirtildiği gibi  Ekstra  1 saat bitiş tarihi kısmındaki tarihe kadar tatilden çıkılmadığında  Otomatik Tatilden Çıkma Zaman Aralığına girmektedir. Bu zaman Aralığı  8 SAAT 'dir.  Bu 8 Saat içerisinde Rastgele otomatik tatilden çıkacaktır. Bu süre ilk saniyede de olabilir  En son saniyede olabilir .Bu tamamen şansdır. Rastgele saat üretip tatilden o tarihe kadar çıkmazsanız sistem sizi otomatik tatilden çıkaracaktır.Son  8 Saat rastgele süreye girmeden Lütfen Tatilden Çıkınız.

9:  Bu bölümde UYARI : En geç 19.08.2017 18:00:00 Tarihini geçmeden Hesabınızı Kendiniz Çıkarmayı Unutmayın!  Son uyarılar belirtilir. Yani Burada ki tarih ve saate kadar tatilden çıktınız çıkmadınız. Bu tarih ve saatten sonra 8 saat içerisinde herhangi bir tarihde tatilden otomatik çıkabileceğinizi belirtir.


SORULAR ve CEVAPLAR :

Soru 1 : Tatil Sistemi Otomatik Mi işliyor ve bu Nasıl bir sistem ile yapılmaktadır.
Cevap 1 : Tatil Sistemi tamamen otomatik olduğuna emin olabilirsiniz. Bu yüzden hesabınızın tatilden çıkmaması için önlemi sizin almanız gerekir. Sistemde ise  5 saniyede bir tatilde olupda zamanı geçen tatilden çıkma zamanı gelen oyuncunun var olup olmadığını kontrol eder. Çıkacak Oyuncu var ise Anında Oyuncuyu tatilden Çıkartır.

Soru 2 : Tatilden Otomatik Çıkan Oyuncuların Üretimleri Otomatik Açılacak mı ?
Cevap 2 : Tatilden Otomatik Çıkan oyuncunun Üretimleri Yeni Bot sayesinde Otomatik olarak Tüm Enerji Merkezleri  % 100 Olacaktır.

Soru 3 : Tatile girerken  30 Günlük Aldım ve Buna karşılık Elmas ve Altın Madeni verdim. Fakat  30 Gün dolmadan Tatilden Çıktım. Fazladan verdiğim Madenleri  geri alabilir miyim ?
Cevap 3:  Tatile Alırken verdiğiniz madeni tekrar iadesi söz konusu olamaz. Buna göre Kaç günlük Tatilde duracaksanız Yaklaşık olarak o seçeneği seçerek tatile alınız. Aksi durumda erken çıksanız bile Altın madeni ve Elmaslar Hesabınıza Eklenmez. 

Soru 4 : Tatile ücretsiz girebilir miyim ?
Cevap 4 : Tatile ücretsiz girme hakkı artık kapatılmıştır. Şuanda Tatil Cezaları yerine Enkaz Toplama , Savaş Yapma yasağı  ve Tarla Yapma yasağı verilmektedir. Böylelikle günlük Oyuncu zarara uğratılır.Fakat Üretimler Haricinde hiçbir kazancı olmaz. Bu Oyuncuyu da başka bir Oyuncu  vurabilir. Hesabı tatile almak yerine böyle bir ceza  Oyuncuyu hata yapmamasının önüne geçmektedir.

Soru 5 : Oyun Kurallarında Tatil Cezaları Yazmaktadır. Bu değişecek mi ?
Cevap 5 : Oyun Kurallarını En kısa zamanda Düzelteceğiz. Dediğimiz gibi bilinçli bir şekilde ceza yiyen oyunculara ücretsiz tatil cezası verirsek bu oyuncunun zararına değil karına bir durumdur. Diğer türlü ise oyuncuya ceza verilirken maden veya elmasın olup olmamasını kontrol etmek yerine hiçbir zaman tatile alınmamasını uygun gördük.

Soru 6 : Tatile Sisteminde Hata var sanırım. Ne yapmam gerekiyor ?
Cevap 6: Herhangi bir hata gördüğünüzde veya şüphelendiğinizde Destek Sisteminden Konu açarak bildirebilirsiniz.Bu konuda şikayet ederken Hatanın Ekran görüntüsünü alırsanız bizim işimizi kolaylaştırmış olursunuz. Resim Yükleme sitelerine yükleyip Linkleri konuya dahil edebilirsiniz.

Soru 7 : Hesabımı Tatile Alacağım Fakat Elmasım yok. Nasıl Bulabilirim.?
Cevap  7 : Elmaslar Oyun içerisinde yavaş yavaş ücretsiz kazanmanız için uğraşıyoruz. Bu konu hakkında nerelere ekleyebileceğimizi de düzgün bir Destek Konusu açarak bildirebilirsiniz. Bu sayede Tatil için Kullanıl

Soru 8 : Ben hesabımı En son 30 Günlük Tatile Aldım. Tatilden Sürem dolmadan yani tatile aldıktan 10 gün sonra çıktım. Ben 
tekrar tatile hemen alabilir miyim ?
Cevap 8 : Tatile  30 gün aldıktan sonra tatilden çıktığınızda Tekrar Tatile girmeniz için En son Tatile Kaç günlük Girdiğinize bakılır. Yani Tatilden Çıktıktan sonra belli bir süre daha oyunda Aktif olmanız ve oyunu oynamanız gerekir.Bu durum en aşağıda belirtilecektir.

Soru 9 : Ben Oyuna bakamayacağım. Oyunum mu vurulsun ?
Cevap 9 : Yeni Tatil sistemi ile bu biraz zorlaştı evet fakat herşey oyun için daha aktif bir oyun için yapılmaktadır. Oyununa bakamayan varsa  bakıcısına  hesabı bırakabilir , Arkadaşına veya Akrabasına hesabı bırakıp Kontrol edebilir. Onu da yapamayan biri Filosunu % 5 ile Kaldırıp filosunu kendisi kontrol altına alabilir.

Soru 10 : Tatilden çıktıktan Sonra  tatile ne kadar Süre Sonra alabilirim ?

Cevap 10 : 
1 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    1 Gün alamazsınız.
3 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    
2 Gün alamazsınız.

7 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    4 Gün alamazsınız.
10 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    5 Gün alamazsınız.
15 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    7 Gün alamazsınız.
20 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    10 Gün alamazsınız.
30 Günlük Tatilden Çıktıktan Sonra    15 Gün alamazsınız.


Son Soru : Benim Aklıma Tatil sistemi ile ilgili bir Soru Takıldı fakat bu soruyu Yazdığınız yazıda cevabını bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?
Son Soru Cevabı : Cevabını bulamadığınız Soruyu Düzgün bir soru cümlesi ile Destekden veya Bu konuya Yorum atarak Sorabilirsiniz. O sorunuzu hem cevaplamış olacağız hemde Bu yazımıza yeni Sorular olarak Eklemiş olacağız. Böylece Makelemizde Eksik Bulunması durumunda sayenizde bunu tamamlamış oluruz.Makalemizde düzeltmemizi istediğiniz yerleri bize bildirebilirsiniz.

Bu kısımda Sonradan değişiklikler olabilir. Herhangi bir değişiklikler olması durumunda oyun içinden veya herhangi bir duyuru bölümlerimizden Sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

Yeni Tatil Sistemi Hakkında Anketimizede Katilabilirsiniz.

Tatil Sistemini Tamamen Okumanızı Öneriyoruz.

İyi Oyunlar Dileriz.

Şehirler Savaşı Yönetimi - Admin
Cevapla
Bunu Beğenenler:
Çevrimdışı Admin
#2
Tatil Sistemi Düzeltilmiştir.


Eski Hali Aşağıya Eklenecektir.
Cevapla
Bunu Beğenenler:
Çevrimdışı Admin
#3
ESKİ  HALİDİR...   İLK MESAJDA  DÜZENLENMİŞ HALİDİR..

Yeni Tatil Sistemi  Hizmetinizde...

Biraz Yeni Tatil Sisteminden Bahsedelim.

tatil1.png

Tatile Girdiğinizde değerler seçtiğiniz değere değişmektedir.Fakat Tüm Bilgiler yer alacaktır.

Bu bilgileri biraz Yakından öğrenelim.

tatil2.png

A :  Burada yazan 7 gün  bu sizin seçiminizdir. Tatilde  kaç gün daha kalacağınızı gösterir. 0 gün  yazması durumunda yada işi garantiye almak için bu bölüm yerine   9 nolu bilgiye göre hareket etmeniz en mantıklısıdır. Burada saat olarak da belirlenmiştir. O tarih ve saatten önce tatilden çıkmanız gerekir. Aksi durumda  8 nolu bilgiye göre hesabınız tatilden çıkacaktır.

B: Bu bölümü  1 kere okumanız gerekir. Tatil Sisteminin mantığını En sonda anlattığımda bu bölümüde Anlamış olursunuz.

BÖLÜMLER:

1:  Bu bölümde Kaç Gün Tatile Aldınız :  7 Gün  yazmaktadır.  Burada Hesabınızı  7 günlük Tatile aldığınızı belirtir.
2:  Bu bölümde Ödediğiniz Altın Miktarı :  249.506 Altın   Burada ise Hesabınız 356.438 Puanda ise  bunun %10'u alınarak bu sizin günlük Altın Masrafınız olmaktadır. Bunu kaç günlük Tatile Aldıysanız buna göre Gün sayısı ile çarpmanız gerekir.

Buna Göre Günlük Altın Masrafım 35.644 Altın Eder. Buna göre  7 günlük Altın Masrafım ise 249.508 Altın Etmektedir.

3:  Bu bölümde Ödediğiniz Elmas Miktarı : 24.500 Elmas  Burada Hesabınızı tatile alırken ne kadar Elmas verdiğini belirtir.
Bu bölümde puan farklılıkları önemsizdir. Tüm Oyuncular Aynı miktarda ödeme yapıp tatile alabilirler.

Kaç Günlük Tatilde Ne kadar istiyor Bunuda belirtelim :

1 günlük Tatil :       3500 Elmas
3 günlük Tatil :     10500 Elmas
7 günlük Tatil :     24500 Elmas
10 günlük Tatil :   35000 Elmas
15 günlük Tatil :   52500 Elmas
20 günlük Tatil :   70000 Elmas
30 günlük Tatil : 105000 Elmas

Yani Buna Göre size 1 Günlük 3500 Elmas ödemenizi sistem istemektedir.

4:  Bu bölümde  Tatile Alınma Tarihi : 17.03.2017 04:23:50  Buradaki tarih sizin hesabınızı hangi tarih ve saatte aldığınızı belirtir.

5:  Bu bölümde Tatilden Çıkma Hakkı : 18.03.2017 04:23:50  Buradaki tarih ise  Tatile Alınma tarihine  +1 Gün Eklenmiş Halidir. Yani Tatile Aldıktan Sonra  Kaç günlük Tatile girdiğinizin bir önemi yoktur. Tatile Alınma Tarihinden  24 saat sonra Tatilden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.    
 
6:  Bu bölümde Tatil Hakkın Bitiş Tarihi : 24.03.2017 04:23:50 Buradaki tarih ise Tatile Aldığınız gün sayısı ne zaman sonlanacağını belirten tarihtir. Normal Şartlarda Tatil Hakkınız Bu tarihde bitmektedir. Yani biz 7 Günlük tatile girdik. Bu 7 günlük tatil hakkı bu bölümde ne zaman bittiği yazmaktadır.

7:  Bu bölümde Ekstra 1 Gün Bitiş Tarihi : 25.03.2017 04:23:50 Buradaki Tarih ise Normal şarlar altında Bölüm 6 daki tarihde tatilden çıkma hakkınız dolmaktaydı fakat sorun çıkmaması üzerine kaç günlük tatile girmenize bakılmaksızın Tatil Hakkınıza +1 Gün Eklenmektedir. Bu bölüm 7 deki Ekstra 1 Gün Bitiş Tarihi kısımdaki Tarihi geçirmemek koşuluyla Hesabınıza % 100 hiçbirşey olmaz. Bu tarih ve en önemlisi saniyeye kadar hesabınıza birşey olmaz.

Bu Bölüm 7 deki Tarihe kadar Mutlaka Hesabınızı Çıkarmanız gerekir .Amaç burda  +1 gün vermemizdeki bu  Ekstra 1 gün içerisinde herhangi bir saatte hesabınızı tatilden çıkarabilirsiniz.

8:  Bu bölümde Tatilden Otomatik Çıkma zamanı :  25.03.2017 04:23:50 ile 26.03.2017 04:23:50 tarihleri arasında tatilden otomatik çıkarılacaksınız.    burada belirtilen yazıdaki gibi 7.Bölüm de belirtildiği gibi  Ekstra  1 gün bitiş tarihi kısmındaki tarihe kadar tatilden çıkılmadığında  Otomatik Tatilden Çıkma Zaman Aralığına girmektedir. Bu zaman Aralığı Ekstra 1 Gün bitiş tarihinde bulunan tarih ile  +1 Gün Eklenmiş Tarih aralığında herhangi bir saatte Çıkabilirsiniz .Bu süre ilk saniyede de olabilir  En son saniyede olabilir .Bu tamamen şansdır. Rastgele saat üretip tatilden o tarihe kadar çıkmazsanız sistem sizi otomatik tatilden çıkaracaktır.

9:  Bu bölümde UYARI :En geç 25.03.2017 04:23:50 Tarihini geçmeden Hesabınızı Kendiniz Çıkarmayı Unutmayın!  Son uyarılar belirtilir. Yani Burada ki tarih ve saate kadar tatilden çıktınız çıkmadınız. Bu tarih ve saatten sonra 24 saat içerisinde herhangi bir tarihde tatilden otomatik çıkabileceğinizi belirtir.


SORULAR ve CEVAPLAR :

Soru 1 : Tatil Sistemi Otomatik Mi işliyor ve bu Nasıl bir sistem ile yapılmaktadır.
Cevap 1 : Tatil Sistemi tamamen otomatik olduğuna emin olabilirsiniz. Bu yüzden hesabınızın tatilden çıkmaması için önlemi sizin almanız gerekir. Sistemde ise  5 saniyede bir tatilde olupda zamanı geçen tatilden çıkma zamanı gelen oyuncunun var olup olmadığını kontrol eder. Çıkacak Oyuncu var ise Anında Oyuncuyu tatilden Çıkartır.

Soru 2 : Tatilden Otomatik Çıkan Oyuncuların Üretimleri Otomatik Açılacak mı ?
Cevap 2 : Tatilden Otomatik Çıkan oyuncunun Üretimleri Yeni Bot sayesinde Otomatik olarak Tüm Enerji Merkezleri  % 100 Olacaktır.

Soru 3 : Tatile girerken  30 Günlük Aldım ve Buna karşılık Elmas ve Altın Madeni verdim. Fakat  30 Gün dolmadan Tatilden Çıktım. Fazladan verdiğim Madenleri  geri alabilir miyim ?
Cevap 3:  Tatile Alırken verdiğiniz madeni tekrar iadesi söz konusu olamaz. Buna göre Kaç günlük Tatilde duracaksanız Yaklaşık olarak o seçeneği seçerek tatile alınız. Aksi durumda erken çıksanız bile Altın madeni ve Elmaslar Hesabınıza Eklenmez. 

Soru 4 : Tatile ücretsiz girebilir miyim ?
Cevap 4 : Tatile ücretsiz girme hakkı artık kapatılmıştır. Şuanda Tatil Cezaları yerine Enkaz Toplama , Savaş Yapma yasağı  ve Tarla Yapma yasağı verilmektedir. Böylelikle günlük Oyuncu zarara uğratılır.Fakat Üretimler Haricinde hiçbir kazancı olmaz. Bu Oyuncuyu da başka bir Oyuncu  vurabilir. Hesabı tatile almak yerine böyle bir ceza  Oyuncuyu hata yapmamasının önüne geçmektedir.

Soru 5 : Oyun Kurallarında Tatil Cezaları Yazmaktadır. Bu değişecek mi ?
Cevap 5 : Oyun Kurallarını En kısa zamanda Düzelteceğiz. Dediğimiz gibi bilinçli bir şekilde ceza yiyen oyunculara ücretsiz tatil cezası verirsek bu oyuncunun zararına değil karına bir durumdur. Diğer türlü ise oyuncuya ceza verilirken maden veya elmasın olup olmamasını kontrol etmek yerine hiçbir zaman tatile alınmamasını uygun gördük.

Soru 6 : Tatile Sisteminde Hata var sanırım. Ne yapmam gerekiyor ?
Cevap 6: Herhangi bir hata gördüğünüzde veya şüphelendiğinizde Destek Sisteminden Konu açarak bildirebilirsiniz.Bu konuda şikayet ederken Hatanın Ekran görüntüsünü alırsanız bizim işimizi kolaylaştırmış olursunuz. Resim Yükleme sitelerine yükleyip Linkleri konuya dahil edebilirsiniz.

Soru 7 : Hesabımı Tatile Alacağım Fakat Elmasım yok. Nasıl Bulabilirim.?
Cevap  7 : Elmaslar Oyun içerisinde yavaş yavaş ücretsiz kazanmanız için uğraşıyoruz. Bu konu hakkında nerelere ekleyebileceğimizi de düzgün bir Destek Konusu açarak bildirebilirsiniz. Bu sayede Tatil için Kullanıl

Soru 8 : Ben hesabımı En son 30 Günlük Tatile Aldım. Tatilden Sürem dolmadan yani tatile aldıktan 10 gün sonra çıktım. Ben
tekrar tatile hemen alabilir miyim ?
Cevap 8 : Tatile  30 gün aldıktan sonra tatilden çıktığınızda Tekrar Tatile girmeniz için En son Tatile Kaç günlük Girdiğinize bakılır. Yani Tatilden Çıktıktan sonra +30 Gün daha oyunda Aktif olmanız ve oyunu oynamanız gerekir.

Soru 9 : Ben Oyuna bakamayacağım. Oyunum mu vurulsun ?
Cevap 9 : Yeni Tatil sistemi ile bu biraz zorlaştı evet fakat herşey oyun için daha aktif bir oyun için yapılmaktadır. Oyununa bakamayan varsa  bakıcısına  hesabı bırakabilir , Arkadaşına veya Akrabasına hesabı bırakıp Kontrol edebilir. Onu da yapamayan biri Filosunu % 5 ile Kaldırıp filosunu kendisi kontrol altına alabilir.

Son Soru : Benim Aklıma Tatil sistemi ile ilgili bir Soru Takıldı fakat bu soruyu Yazdığınız yazıda cevabını bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?
Son Soru Cevabı : Cevabını bulamadığınız Soruyu Düzgün bir soru cümlesi ile Destekden veya Bu konuya Yorum atarak Sorabilirsiniz. O sorunuzu hem cevaplamış olacağız hemde Bu yazımıza yeni Sorular olarak Eklemiş olacağız. Böylece Makelemizde Eksik Bulunması durumunda sayenizde bunu tamamlamış oluruz.


Makalemizde düzeltmemizi istediğiniz yerleri bize bildirebilirsiniz.

Bu kısımda Sonradan değişiklikler olabilir. Herhangi bir değişiklikler olması durumunda oyun içinden veya herhangi bir duyuru bölümlerimizden Sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

Yeni Tatil Sistemi Hakkında Anketimizede Katilabilirsiniz.

Tatil Sistemini Tamamen Okumanızı Öneriyoruz.

İyi Oyunlar Dileriz.

Şehirler Savaşı Yönetimi - Admin
Cevapla
Bunu Beğenenler:
 


Yeni Tatil Sistemi ! konusu
Yeni Tatil Sistemi ! Konusunun Linki Direk Link
Yeni Tatil Sistemi ! Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yeni Tatil Sistemi ! Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yeni Tatil Sistemi ! Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Hastane Sistemi Geliştirildi Admin 2 4,673 17-02-2022, Saat: 08:58
Son Yorum: Admin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Sponsor Reklam Alanı